Akku
PXC+ 18V 3,0Ah SEALED
Cikkszám:4511618EAN: 4006825672794
einhell-accessory-battery-4511618-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511618-detail_image-001
einhell-accessory-battery-4511618-detail_image-002
einhell-accessory-battery-4511618-detail_image-003
einhell-accessory-battery-4511618-productimage-001
einhell-accessory-battery-4511618-detail_image-001
einhell-accessory-battery-4511618-detail_image-002
einhell-accessory-battery-4511618-detail_image-003
Akku

PXC+ 18V 3,0Ah SEALED

Cikkszám: 4511618 EAN: 4006825672794
  • Valamennyi Power X-Change készülékhez használható
  • SEALED-technológia: por és vízsugár ellen védett kivitel (IP57)
  • Rövidzár elleni védelem vízbe történő merülés esetére
  • 3 fokozatú LED az aktuális töltöttségi szint megjelenítéséhez
  • LED-kijelző a funkciók ellenőrzéséhez
  • PLUS technológia: Teljes teljesítmény kompaktabb kivitelben
  • Akkumulátorfelügyeleti rendszer (ABS) az akku ellenőrzéséhez
  • ABS: kiváló minőség, biztonság, max. üzemidő és élettartam
  • Kiváló miniőségű lítium-ion cellák: nincs memória-effektus
  • Mélykisülés elleni védelem, egyenletes teljesítmény
  • Nagyfokú ütésvédelem és biztos fogás a gumírozott burkolat révén
  • Süllyesztett fogantyúk az akkuk egyszerű kivétele érdekében
  • 36 V (TWIN-PACK) alkalmazásokhoz is használható
További információk
Kevesebb információ megjelenítése
einhell-accessory-battery-4511618-productimage-001
Termék leírása

Az Einhell PXC+ 18 V 3,0 Ah SEALED akkumulátor az Einhell multifunkcionális és korlátlanul kombinálható Power X-Change akkumulátor-rendszerének tagja. Az univerzálisan alkalmazható Power X-Change akkumulátorok erővel és kitartással látják el a teljes termékcsalád valamennyi akkus készülékét a kerti és a műhelyterületeken. Miben rejlik a SEALED akkumulátor különlegessége? A zárt burkolatnak köszönhetően az IP57 védelmi osztálynak megfelelően vízsugár és por ellen védett. Az akkumulátorfoglalat egy extra érintkezőjén található integrált rövidzárlat-védelemnek köszönhetően a szenzorrendszer észleli a vízzel való érintkezést, és lekapcsolja az elektronikát. Ez biztosítja, hogy a megszáradt akkumulátor a vízbe történő teljes merítés után is újból használható legyen. Az Einhell PLUS technológia 21700-as lítium-ion cellákat használ, hogy mindössze öt, nem pedig tíz cellával érje el ugyanazt a teljesítményt és üzemidőt, mint az alap 3,0 Ah-s PXC akkumulátor. Ennek eredménye a 13%-kal kompaktabb és 10%-kal könnyebb akkumulátor, amely hatékonyabb munkát tesz lehetővé. Emellett a kiváló minőségű akkumulátor ellenáll a memória-effektusnak és az akkumulátoroknál szokásos önkisülésnek a konstans, magas teljesítmény érdekében. A kiváló minőségű akkumulátor TWIN-PACK alkalmazásokhoz is alkalmas 36 V-os készülékeknél. A folyamatvezérelt, aktív ABS akkumulátor-felügyeleti rendszer a beépített mikroprocesszor segítségével folyamatosan ellenőrzi az akkumulátor paramétereit. Ezáltal maximális biztonságot, optimális készülékteljesítményt, valamint maximális üzemidőt és élettartamot garantál. Az aktuális töltöttségi szintet egy 3 fokozatú LED-kijelző segítségével lehet ellenőrizni. A burkolat a kialakításának köszönhetően ellenáll a korróziónak és a mechanikai behatásoknak. A gumírozás nagyfokú ütésvédelmet és jó tapadást biztosít az akkumulátornak. A süllyesztett markolat segítségével az akkumulátor könnyen kivehető minden készülékből. Töltőkészülék nélkül szállítva. Ez külön kapható.

További információk
Kevesebb információ megjelenítése

Műszaki paraméterek

Vízsugár ellen védett kialakítás
true
Akku kapacitása
3 Ah
Akkumulátorfeszültség
18 V
Mellékelt akkuk száma
1 pcs
Porvédett kialakítás
true
Súly
0.59 kg
Teljesítmény
900 W
Egy kéz fehér háttér előtt átad egy Einhell Power X-Change akkumulátort egy másik kézbe.

Garanciakiterjesztés

A garancia meghosszabbítása érdekében az akkumulátorokat és a készülékeket közvetlenül regisztrálhatja az Einhellnél. Szervizcsapatunk készséggel áll rendelkezésére, hogy bármikor segítséget nyújthasson a javításokkal, alkatrészekkel vagy egyéb témákkal kapcsolatos kérdésekben.

Az Einhell Power X-Change akkumulátort egy kéz fehér háttér előtt helyezi be a két akkumulátorrekeszes kerti szerszámba.

Twin-Pack technológia

18 vagy 36 voltos megoldások? Miért kellene választania? A Twin-Pack technológiának köszönhetően egyetlen akkumulátortípus elegendő mindkét feszültségosztályhoz: teljesítményintenzív munkákhoz, például fűnyírók, fűrészek vagy ütvefúrók üzemeltetéséhez két 18 V (összesen 36 V) akkut használhat.

Kicsi, de mégis hatalmas!

PLUS-technológia: kicsi, könnyű és nagy teljesítményű

Az Einhell PLUS technológia a beépített 21700 típusú lítium-ion celláknak köszönhetően optimális hatékonyságot biztosít kompakt formában. Az ötcellás PXC Plus akkuk ugyanazt a teljesítményt és üzemidőt adják, mint a tíz 18650 cellás 3,0 Ah alap PXC akku. 13%-kal kompaktabbak és 10%-kal könnyebbek – ideálisak erőteljes feladatokra.

A képen egy Einhell Power X-Change Plus akkumulátor látható teljes egészében. Mögötte egy nagyobb akkumulátor található szürke árnyalatokban – összehasonlítva a Plus-modell kompaktabb kialakításával.
Einhell Power X-Change SEALED akkumulátorral készült, osztott kép – balra zuhogó esőben, jobbra porban. Felette a „SEALED-TECHNOLÓGIA” felirat áll.

Víz- és porálló akkumulátor

Lezárt kialakítás: az IP57 védettségű, víz- és porálló, SEALED-technológiával készült akkuk ellenállnak a környezeti viszontagságoknak, és még akkor sem keletkezik bennük kár, ha 1 méter mélyre merítve, a vízfelszín alatt kell 30 percet eltölteniük.

Három részből álló képsorozat: 1. Víz kerül az Einhell SEALED-technológiával készült akkumulátorának érintkezőire, 2. Az érzékelő vízzel való érintkezést jelez, 3. Az elektronika figyelmeztető szimbólumot jelenít meg – automatikus leállítás a rövidzárlat elkerülése érdekében.

Innovatív rövidzárlat-észlelés

Az akkumulátor csatlakozóaljzatának plusz érintkezőjén található rövidzár elleni védelem észleli, ha az akku vízzel érintkezik, és azonnal (automatikusan) lekapcsolja az elektronikát. Az akkumulátor így nem sérül meg, és amint teljesen megszáradt, visszahelyezhető.

Megfelelő tartozékok a PXC+ 18V 3,0Ah SEALED

einhell-accessory-pxc-battery-accessory-4514155-productimage-001
PXC akkumulátor tartozékokPXC Battery Wall BracketCikkszám: 4514155
Vegye fel a kapcsolatot az Einhell ügyfélszolgálatával! Várjuk termékinformációkkal, alkatrészekkel és javításokkal kapcsolatos kéréseit.Terméktámogatásunk készséggel áll rendelkezésére a termék megvásárlása előtt, a vásárlási folyamat közben, és azt követően is.

Vásárlói vélemények

Az Einhell - a „Megerősített vásárlás” eseteit kivéve - nem biztosítja, hogy a közzétett vélemények olyan fogyasztóktól származnak, akik ténylegesen használták vagy megvásárolták a termékeket.